بهینه سازی سایت و سئو
پیاده سازی Seo ارتقاع جستجو

جستجو

گوگل اولین شرکتی است که روش محاسبه ارزش پیوندهای ورودی به سایت را به کار گرفت. گوگل برای انجام این کار از الگوریتم خاص و روشهای پیچیده ای استفاده می کند که اطلاعات کامل در رابطه با این الگوریتم از اسرار گوگل می باشد که البته لازم به ذکر می باشد ، این الگوریتم دائما در حال تغییر می باشد و برای بهینه سازی طبق آن باید دائما در زمینه استفاده از آن بررسی و تحلیل های مناسب داشت.

 Page rank که به اختصار به آن pr نیز گفته میشود نشان دهنده محبوبیت یک سایت برای موتور جستجوی گوگل است و محدوده pr بین 0 تا 10 می باشد که هر چه یک سایت pr بالاتری داشته باشد تعداد بازدید و اهمیت آن نیز بیشتر است.

با توجه به اینکه یکی از مهمترین روش های دسترسی کاربران به سایت های دلخواه ایشان استفاده از موتورهای جستجو میباشد ، بالابردن رنکینگ سایت شما میتواند نتایج بسیار مثبتی برای بالا بردن سطح بازدید کاربران سایت شما داشته باشد.

استفاده از موتور های جستجو

آيا مي دانيد ۸۵ درصد بازديدگنندگان واقعي يك وب سايت را موتورهاي جستجو باعث مي شوند؟
آيا مي خواهيد سايت شما در صفحه اول و بالاترين رتبه هاي نتايج گوگل ظاهر شود؟
آيا مي دانيد روش هاي قرار گرفتن در رتبه هاي برتر موتورهاي جستجو امروزه به يك علم تبديل شده؟

به دنبال ایجاد اطمینان از این مسئله هستیم که نیاز شما را در ک نمائیم وبا ارائه بهترین سرویس ها و گزارش هاي هفتگي و ماهانه به پيشرفت سايت شما کمک کند .برای این منظور میتوانید پس از بررسی بسته های بهینه سازی جهت مشاوره با ما تماس  و یا از طریق فرم سفارش ارتباط داشته باشید .

 پیشنهاد نخست

برای شرکت های کوچک به منظور حضور در اینترنت ایده آل است و میتواند ترافیک زیادی را به سایت جلب نماید. این روش برای سایت هایی که به دنبال جذب رتبه بالا در دسته بندی های که تعداد رقبا کمتر هستند ، مناسب است.

خدماتی که این سرویس انجام می دهد عبارتند از  :

• کامپایل گزارش تحلیلی SEO.
• معرفی به موتور های جستجو
• مطابقت دادن کلیدواژه ها و عبارات کلیدی در سایت.
• بهینه سازی صفحات سایت برای کلیدواژه های نامحدود.
• بهینه سازی صفحات برای سایت نهایی.
• یکپارچه سازی نقشه سایت در حالتی که با موتور جستجو مطابقت داشته باشد.
• اطمینان از کدنویسی سایت مطابق با استانداردهای وب.
• ایجاد ارتباطات متداول بین ماژول قسمت های مختلف.
• ارسال گزارش بهینه سازی رتبه بندی.

پشنهاد حرفه ای  

برای شرکت های متوسط و بزرگ طراحی شده و به نحوه ی حضوری در اینترنت با جذب ترافیک بالا به سایت اشاره دارد. این روش برای سایت های مناسب است که بخواهند به رتبه بالاتری در دسته بندی های رقابتی دستیدا نمایند.

خدماتی که این سرویس انجام می دهد عبارتند از  :

• لیستی از کلیدواژه های جدید ضروری برای سایت.
• ثبت در موتور جستجو ها و لیست های راهنما .
• گزارش کاملی از رتبه فعلی سایت در موتور جستجو.
• پیشنهادات تشریح شده درباره نحوه بهینه سازی سایت به منظور کسب موقعیت بهتر در موتور جستجو.
• تگ های عنوان تغییربافته برای صفحات موردنظر.
• تگ های توضیحات تطابق یافته برای صفحات موردنظر.
• تگ های کلیدواژه تطابق یافته برای صفحات موردنظر.
• اطلاعات درباره راه های عدم مجازات در موتور جستجو.
• افزایش ترافیک سایت
• استراتژی ها و نکات لازم

سئو چیست؟

بهینه سازی برای موتور جستجو یا SEO چیست ؟


زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر معروف شاید بتوان گفت که تقریبا همه افرادی که با وب آشنایی هر چند کمی دارند، حداقل برای یک بار هم که شده واژه SEO را شنیده اند.

اما SEO چیست؟ معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEOیعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند.

به عنوان مثال در گوگل و یاهو، اکثر مردم فقط به صفحه اول نتایج جستجو نگاه می کنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسأله الزامی است که سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرد. 

علم بهینه سازی موتور جستجو در مورد روشهای فنی مانند عنوان صفحه مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب سایت و کلاً محتوایی که موتورهای جستجو دوست دارند، مطالعه می کند. موتورهای جستجو صفحات وب را به وسیله نرم افزار خزندگی (عنکبوت) پیدا و فهرست بندی می کنند. متاسفانه تمام نرم افزارهای خزندگی یک جور کار نمی کنند. برای مثال اگر صفحه وب شما در یکی از موتورهای جستجو امتیاز بالایی داشته باشد، ممکن است در دیگر موتورها این چنین نباشد. یکی از کارهایی که متخصصان بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می دهند، پیگیری تمام تغییرات عملکرد داخل موتورهای جستجو است. بنابراین آنها میتوانند صفحات وب را بر طبق این تغییرات بهینه سازی کنند. 

به علاوه آنها همراه با تغییرات موتورهای جستجوی مختلف خود را تابع این موتورها قرار می دهند. هنگامی که شما یک طراح برای طراحی سایت تجاریتان انتخاب می کنید، شما باید از این طراح درباره بهینه سازی موتورهای جستجو سوال کنید و باید از او بخواهید بر طبق اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو ساخت صفحات وب سایت شما را شروع کند. در صورتی که این کار طولانی تر از طراحی هایی که شما بیش از این داشته اید، نیست. این کار خیلی آسان تر و معقول تر است که شما در همان بار اول که سایتتان بر روی وب قرار می گیرد، شامل بهینه سازی برای موتورهای جستجو شود.