فیلتر آلودگی نوری ORION SkyGlow مخصوص عکاسی

فیلتر آلودگی نوری ORION SkyGlow مخصوص عکاسی

0

توضیحات خرید

ارسال سریع
هزینه ارسال 100,000 تومان
ارسال رایگان برای خرید بیشتر از 4,000,000 تومان

فیلتر آلودگی نوری ORION SkyGlow مخصوص عکاسی

آلودگی نوری یکی از دشمنان امروزی نجوم آماتوری و عکاسی نجومی است. اما تسلیم نشوید! با این فیلتر تلسکوپ پهن باند 2 اینچی Orion SkyGlow با آن مبارزه کنید!

این فیلتر تلسکوپ پهن باند 2  اینچی SkyGlow یک فیلتر «تداخلی» چند لایه پیشرفته است که رایج‌ترین طول موج‌های آلودگی نوری را مسدود می‌کند در حالی که طول موج‌های مطلوب را با تضعیف بسیار کم عبور میدهد و مناظر عمق آسمان را در عکاسی اعماق آسمان شب به طور چشمگیری بهتر می‌کند.

این ویژگی مسدود کردن بهتر نور بخار جیوه و انتقال بالاتر در خطوط بحرانی هیدروژن آلفا و هیدروژن بتا نسبت به فیلترهای دیگر است. آسمان های روشن و آلوده به نور بسیار تاریک تر به نظر می رسند و کنتراست بین جسم و آسمان به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

این فیلتر به شما این امکان را می‌دهد تا با مسدود کردن 99 درصد از انتقال طول‌موج‌های خاص مسئول آلودگی نوری در حین عبور از طول‌موج‌های نور حیاتی برای ایجاد تصاویر دلپذیر، عکس‌های نجومی در آسمان‌های آلوده به نور با دوربین‌های CCD یا DSLR بگیرید. این فیلتر کنتراست انواع اجرام در اعماق آسمان را افزایش می دهد: کهکشان ها، سحابی ها و خوشه های ستاره ای از جمله این اجرام هستند که زیباتر و دقیقتر به نظر میرسند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی مربوط به این وبگاه و مطالب آن متعلق به شرکت فرداد آسمان پارس است .